GDZIE ZNAJDUJE SIĘ MAPA

Jadąc samochodem z północy obwodnicą Edynburga (A720), należy zjechać na A703 w kierunku Peebles. Przy wjeździe do wioski Eddleston, (zakręt jest naprzeciwko Horseshoe Inn) i jechać dalej 200m do bramy Barony Castle Hotel, która znajduje się po prawej stronie. Należy wjechać w bramę, kierując się do miejsc parkingowych.

Z Edynburga do Eddleston można również dojechać autobusem no. 62, ze stacji autobusowej przy St. Andrew Square. Należy wysiąść na przystanku przy Horseshoe Inn i przejść pieszo do Barony Castle Hotel (około pół mili pod górę).

Jadąc samochodem z południa, z Newcastle i Jedburgh, należy jechać szosą A68. W Galashiels należy kierować się na A72 w kierunku Peebles. W Peebles wybra
szosę A703 i jechać prosto do wioski Eddleston, gdzie należy skręcić w pierwszą ulicę w lewo, naprzeciwko Horseshoe Inn, i przejechać 200m do bramy Barony Castle Hotel. Parking znajduje się na końcu drogi prowadzącej do Hotelu.

Przed hotelem umieszczono znak z kierunkiem do Mapy. Wszelkie informacje dotyczące dojazdu do Mapy udzielane są również na Recepcji w Hotelu. 

WSTĘP NA TEREN MAPY JEST BEZPŁATNY

Kod pocztowy dla sat nav: EH45 8QW

 


Zobacz Mape w większym wymiarze

 

Barony Castle Hotel

Barony Castle Hotel
Właściciele Barony Castle Hotel popierają nasze starania.
Więcej informacji na temat hotelu kliknij tutaj

Donation Box